close
تبلیغات در اینترنت
اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

گروه مشاوره تحصیلی هیوا

  با توجه به تغییراتی که امسال در نحوه ثبت نام و برگزاری آزمون تیزهوشان و آزمون نمونه دولتی ایجاد شده است ، سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی و سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان در کل کشور یکی شده است و داوطلبان برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98 می بایست…

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97

 

با توجه به تغییراتی که امسال در نحوه ثبت نام و برگزاری آزمون تیزهوشان و آزمون نمونه دولتی ایجاد شده است ، سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی و سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان در کل کشور یکی شده است و داوطلبان برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98 می بایست به سایتAzmoon.medu.ir مراجعه کنند . در نتیجه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 97 – 98 نیز از این امر مستثنا نیست . با توجه به تغییرات انجام شده تصمیم به نوشتن این مقاله در خصوص زمان و نحوه مشاهده اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی گرفته ایم . 

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 97 – 98

تا کنون هیچ اطلاعیه ای مبنی بر زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97 – 98 ارائه نشده است . ولی با توجه به روال سالیان گذشته اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی احتمالا حدودا 4 الی 5 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام می گردد .
نکته قابل توجه این است که مطابق اطلاعیه ای که توسط وزارت آموزش و پرورش منتشر شده ، تغییرات گسترده ای در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی به وجود آمده است که از جمله این تغییرات می توان به نداشتن ثبت نام آزمون ششم به هفتم 97 – 98 و ادغام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی اشاره کرد .
به دلیل ادغام ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پیش بینی می شود ، که امسال اعلام نتاج آزمون نمونه دولتی 97 – 98 به صورت هماهنگ و با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir انجام شود .
کلیه داوطلبان اگر سوالی در خصوص مشاهده کارنامه و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم 97 - 98 ، دریافت کارنامه ،محتویات کارنامه ، اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی و جزئیات ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان دارند ، می توانند از هرجای ایران که هستند سوالات خود را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تحصیلیکو بپرسند ، برای این کار کافیست از سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی ما استفاده کنید .


 

 

 

 

نحوه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 97 – 98

در سال های گذشته داوطلبان برای انجام کلیه روند آزمون نمونه دولتی از ثبت نام تا اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی می بایست به سایت ثبت نامی همان استان مراجعه می کردند ، ولی به دلیل ادغام ثبت نام آزمون تیزهوشان و آزمون نمونه دولتی 97 – 98 داوطلبان فقط باید به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه نمایند . در نتیجه کلیه داوطلبانی که در آزمون نمونه دولتی شرکت نموده اند برای مشاهده اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 97 – 98 به سایت ذکر شده مراجعه کنند . و در مرحله اول با وارد نمودن کد ملی و سریال شناسنامه در سمت راست صفحه اول وارد پنل شخصی خود شوید :

 

در مرحله بعدی اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون مشخص شده است . همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده ، می توانید زیر ستون " وضعیت قبولی " ببینید فرزندتان در آزمون پذیرفته شده یا خیر . همچنین با کلیک روی آیکون زیر ستون مدیریت ، می توانید کارنامه فرزند خود را مشاهده کنید . در این کارنامه برای داوطلبانی که پذیرفته نشده اند ، تعداد سوالات صحیح و غلط و نزده در هر درس به همراه تراز کسب شده و تراز آخرین نفر قبولی در مدارس انتخابی نمایش داده شده است . همچنین برای داوطلبانی که پذیرفته شده اند در این قسمت نام مدرسه قبولی نمایش داده می شود .

 

 


سخنی با دانش آموزانی که در آزمون نمونه دولتی موفق به کسب قبولی نشده اند

در این بخش می خواهیم با آن دسته از دانش آموزانی که موفق به قبولی در آزمون نمونه دولتی نشده اند چند کلمه ای صحبت کنیم . می دانیم که ممکن است تصور خانواده های شما به این صورت باشد که اگر شما بتوانین در آزمون نمونه دولتی یا تیزهوشان قبول بشوید ، دیگر مشکلات آینده شما حل می شود و اگر نتوانستین قبول بشوین به این معناست که شما دانش آموز عادی ای هستید و نمی توانید دیگر هیچ وقت با رقیبان درس خوانترتان رقابت کنید . اما آیا واقعا این گونه است ؟ آیا کسی که نتوانسته در آزمون تیزهوشان یا نمونه دولتی قبول بشود دیگر هیچ وقت نمی تواند فرد موفقی باشد ؟
در واقع این تصور کاملا اشتباه می باشد  . چه والدین شما این تصور را داشته باشند ، چه خودتان به این نتیجه رسیده باشید باید بدانید که اتفاقا برخلاف تصور شما ، بیشتر از 70 درصد رتبه های برتر کنکور سراسری در مدارس غیر نمونه دولتی و تیزهوشان تحصیل کرده اند . بسیاری از آن ها تا سال قبل از کنکور یک دانش آموز عادی در یک مدرسه عادی بود اند . اتفاقا خیلی از افرادی که هر سال رتبه زیر 100 در کنکور کسب می کنند جزو کسانی بوده اند که یک روز می خواستند مانند شما در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی قبول شوند ولی به دلیل نتوانسته اند . تفاوت آن ها با بقیه در این است که پس شنیدن خبر قبول نشدنشان در آزمون ، خودشان را نباختند و از خود نا امید نشدند و اعتماد به نفسشان را حفظ نموده اند . مهم تریت آسیبی که قبول نشدن در آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان می تواند به شما وارد کند از دست دادن اعتماد به نفس می باشد و به شما این تصور منتقل می شود که شما نسبت به رقیبانتان ضعیف تر هستید . البته فراموش نکنید که قطعا شما برای موفقیت در رده های بالاتر رقیب های قوی تری دارید اما این بدین معنا نیست که شما در حد رقابت با آن ها نیستید . در واقع آزمون تیزهوشان یا نمونه دولتی که اکثر دانش آموزان حداکثر یک الی دو ماه برای آن وقت می گذارند و خودشان را آماده می کنند نمی تواند معیار خوبی برای سنجیدن توانایی های شما باشد . چه قبول شده باشید چه نشده باشید .
ما از شما می خواهیم که باور کنید این آزمون ته دنیا نیست و خیلی آزمون دیگر هست که شما می توانید در آن ها خودتان را به همه و مخصوصا به خودتان ثابت کنید . به امید موفقیت برای همه دانش آموزان سخت کوش و با هدف بزرگ ...

 

 

منبع : اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97


اعلام نتایج اولیه دکتری , انتخاب رشته دکتری 97 , دفترچه انتخاب رشته دکتری , دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 , زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 , زمان انتخاب رشته دکتری 97 ,انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 , انتخاب رشته دکتری , انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد , تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری , حد نصاب و تراز قبولی دعوت به مصاحبه آزمون دکتری حقوق نفت و گاز, حدنصاب و تراز قبولی دعوت به مصاحبه آزمون دکتری مهندسی نفت دانشگاه آزاد , حدنصاب و تراز قبولی دعوت به مصاحبه آزمون دکتری مهندسی شیمی دانشگاه آزاد , حدنصاب و تراز قبولی دعوت به مصاحبه آزمون دکتری حسابداری دانشگاه آزاد , حد نصاب و تراز قبولی دعوت به مصاحبه آزمون دکتری مهندسی شیمی , حد نصاب و تراز قبولی دعوت به مصاحبه آزمون دکتری مهندسی نفت , حد نصاب و تراز قبولی دعوت به مصاحبه آزمون دکتری حسابداری , حد نصاب و تراز قبولی دعوت به مصاحبه آزمون دکتری علوم جانوری تکوینی , حد نصاب و تراز قبولی دعوت به مصاحبه آزمون دکتری مدیریت فناوری اطلاعات , حد نصاب و تراز قبولی دعوت به مصاحبه آزمون دکتری علوم جانوری فیزیولوژی , نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97  98 , اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان , اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

برچسب ها : نتیجه نمونه دولتی , نتایج نمونه دولتی , نتایج نمونه دولتی 97 98 , نتایج آزمون نمونه دولتی , نتایج نمونه دولتی ششم , نتایج نمونه دولتی نهم ,
بازدید : 4 تاریخ : پنجشنبه 23 فروردين 1397 زمان : 9:41 نویسنده : گروه مشاوران هیوا نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 1611
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 44
 • آی پی دیروز : 75
 • بازدید امروز : 158
 • باردید دیروز : 196
 • گوگل امروز : 9
 • گوگل دیروز : 30
 • بازدید هفته : 782
 • بازدید ماه : 4,490
 • بازدید سال : 50,743
 • بازدید کلی : 52,365
 • مطالب