close
تبلیغات در اینترنت
انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

گروه مشاوره تحصیلی هیوا

  هر ساله داوطلبان زیادی در آزمون دکتری وزارت بهداشت شرکت می کنند و بعد از گذشت حدودا دو ماه از زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت ، نتایج اولیه بر روی سایت سنجش پزشکی منتشر می شود . پس از برگزاری آزمون ، کارنامه ای شامل اطلاعات فردی ، تراز ، سهمیه و…

انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97

 

هر ساله داوطلبان زیادی در آزمون دکتری وزارت بهداشت شرکت می کنند و بعد از گذشت حدودا دو ماه از زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت ، نتایج اولیه بر روی سایت سنجش پزشکی منتشر می شود . پس از برگزاری آزمون ، کارنامه ای شامل اطلاعات فردی ، تراز ، سهمیه و ... در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت که داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت بر اساس آن و با مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ، اقدام به انتخاب رشته نموده و بعد از آن ، سازمان سنجش پزشکی شروع به بررسی فرم های انتخاب رشته داوطلبان کرده و بر اساس کدرشته محل های انتخابی ، حدنصاب نمره آزمون کتبی وسهمیه ها ، اسامی داوطلبان را به کدرشته محل هایی که داوطلب توانسته حدنصاب آن را کسب کند ، معرفی خواهند شد . در ادامهشرایط ، نحوه و مراحل بعد از انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 را بررسی خواهیم کرد .
شرایط انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت 97

کلیه افرادی که دارای شرایط ثبت نام دکتری وزارت بهداشت بودند و فرم ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 را تکمیل کرده اند و بعد از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 سر جلسه آزمون حاضر بودند و در کارنامه ای که برای آن ها صادر شده است ، مجاز به انتخاب رشته اعلام شده اند ، می توانند نسبت به تکمیل اینترنتی فرم انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 اقدام کنند . داوطلبان با توجه به تراز کسب کرده ، مجاز به انتخاب رشته در یک یا همه ی دوره های روزانه ، شهریه پرداز ،دانشگاه آزاد اسلامی و بورس تحصیلی برای رشته های اخلاق پزشکی و آموزش پزشکی اعلام می شوند . مطابق شرایط ذکر شده دردفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 ، هر داوطلب باید 30 درصد نمره آزمون و 50 درصد میانگین نمره ی داوطلبان آن رشته را کسب کرده باشد تا مجاز به انتخاب رشته شود .
. داوطلبان مجاز شده با توجه به دوره ای که در آن مجاز به انتخاب رشته شده اند ( دوره های روزانه ، سایر دوره ها و بورس ) می توانند در زمان مقرر شده از سوی سازمان سنجش ، نسبت به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت در سایت سنجش پزشکی به نشانی   sanjeshp.ir اقدام کنند . هر داوطلبی ممکن است در یک یا چند دوره مجاز به انتخاب رشته اعلام شده باشد یا به طور کلی در هیچ دوره ای مجاز به انتخاب رشته نباشد . برای کسب اطلاع از توضیحات درج شده در کارنامه دکتری وزارت بهداشت روی کارنامه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 کلیک کنید .

 


نحوه انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت 97

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت شده اند ، باید رشته هایی را انتخاب کنند که محدودیتی از لحاظ مصاحبهآن نداشته باشند . محدودیت های مصاحبه ای به شرح زیر اند :

 • در رشته هایی که مصاحبه آنها تنها در یک منطقه آمایشی برگزار می گردد ، داوطلبان می توانند بر اساس علاقه و سایر ضوابط نسبت به انتخاب کلیه رشته محل ها اقدام نمایند و هیچ محدودیتی در انتخاب آنان وجود ندارد .
   
 • در رشته هایی که مصاحبه آنها در دو منطقه آمایشی برگزار می گردد ، داوطلبان می توانند بر اساس علاقه و رعایت سایر ضوابط نسبت به انتخاب کلیه رشته / محل ها اقدام نمایند و هیچ محدودیتی در انتخاب آنان وجود ندارد .
   
 • در رشته هایی که مصاحبه آنها در سه منطقه آمایشی برگزار می گردد ، داوطلبان می توانند بر اساس علاقه و رعایت سایرضوابط نسبت به انتخاب کلیه رشته محل ها اقدام نمایند و هیچ محدودیتی در انتخاب آنان وجود ندارد .

تذکر : در رشته هایی که مصاحبه آنها در سه منطقه آمایشی برگزار خواهد شد ، معرفی افراد به این مناطق بر اساس نمره و به تعداد
جند برابر ظرفیت پذیرش آن مناطق آمایشی خواهد بود . به عبارت دیگر ممکن است افرادی که از نظر نمره در انتهای لیست دو برابر
آن رشته باشند به هر سه منطقه آمایشی برای مصاحبه معرفی نشوند .

 • در رشته هایی که مصاحبه در دو و یا سه منطقه آمایشی برگزار می گردد ، داوطلب جهت بهره مندی از حداکثر امکان معرفی به مصاحبه می بایست کلیه اولویت های قابل انتخاب را در همه مناطق آمایشی در آن رشته ، بر اساس علاقه و سایر پارامترها انتخاب نماید . از آنجا که داوطلبان به صورت چند برابر ظرفیت مناطق و بر اساس اولویت نمره معرفی خواهند شد ، بدیهی است داوطلبی که مناطق آمایشی محدودی را انتخاب نماید و ظرفیت آن مناطق تکمیل شود از فرایند پذیرش حذف خواهد شد .
   
 • در رشته های گروه داروسازی داوطلبان می توانند بر اساس علاقه و رعایت سایر ضوابط ، نسبت به انتخاب کلیه رشته / محل های آموزشی که در آن رشته مجاز به انتخاب شده اند اقدام نمایند .

پذیرفته شدگان مرحله ی اول باید بر اساس جداول ظرفیت پذیرش اعلام شده در دفترچه انتخاب رشته دکتری علوم پزشکی 97 ، نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام کند . در صورتی که داوطلب به هر دلیل در تاریخ انتخاب رشته ، موفق به انتخاب
رشته محل
 نشود ، از فرآیند پذیرش حذف خواهد شد و مرکز سنجش آموزش پزشکی هیچگونه مسئولیتی در این
زمینه ندارد .
داوطلبان مجاز به انتخاب رشته / محل ، ضروری است سوابق آموزشی ، پژوهشی و اطلاعات مورد نیاز را از طریق سایت www.sanjeshp.ir وارد سامانه کنند تا از طریق مرکز سنجش آموزش پزشکی دانشگاه های پذیرنده به منظور اختصاص نمره ی مربوطه مورد استفاده قرار گیرد .

 

 


راهنمای درج سوابق آموزشی و پژوهشی در سایت سنجش پزشکی

داوطلبان در صورتی که مجاز به انتخاب رشته محل باشند ، در زمان مقرر شده که طی اطلاعیه ای توسط مرکز سنجش پزشکی مشخص می شود ، می توانند با وارد کردن کد ملی و فعال شدن گزینه ی ارسال سوابق ، با انتخاب گزینه ی مربوطه ، کد رهگیری را درج و وارد صفحه ی مربوط به دریافت سوابق آموزشی و پژوهشی شوند . ابتدا لازم است فرم درج سوابق را از سایت پرینت گرفته و پس از تکمیل و امضا ، به صورت پی دی اف ذخیره و آن را در سایت بارگذاری کنند . در ضمن باید مستندات دیگر خود را مطابق اظهارات فرم فوق در سایت بارگذاری کنند . تطبیق کامل مدارک اظهار شده در فرم درج سوابق با مدارک بارگذاری شده ، بسیار مهم بوده و امتیاز سوابق آموزشی و پژوهشی تنها به مدارکی تعلق می گیرد که در فرم درج سوابق اظهار شده و مستند مربوط به آن نیز بارگذاری شده باشد . در مورد مقالات نیز تنها مستندات موید  انتشار قطعی مقاله مورد پذیرش خواهد بود . بنابر این از بارگذاری مستندات مربوط به ارسال (Submission) یا تحت بررسی (Under Revision) بودن مقاله خودداری شود . چنانچه داوطلب پذیرش قطعی ، مقاله را بعد از فرصت بارگذاری سوابق در سایت دریافت کند ، می تواند در روز مصاحبه آن را به مسئولان برگزاری مصاحبه ارائه کند . توصیه می شود داوطلبان همه اطلاعات بارگذاری شده در سایت سنجش را در سی دی ذخیره کرده و در روز مصاحبه دکتری وزارت بهداشتهمراه داشته باشند تا در صورت نیاز به مسئولان برگزاری ارائه کنند .

 

مراحل بعدی انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت 97

آن دسته از افرادی که در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 شرکت کردند ، بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 و در صورت کسب حدنصاب نمره دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه ها و موسسات علوم پزشکی ، باید طبق زمانبندی مشخص شده در دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 ، به سایت محل برگزاری مصاحبه دکتری رشته های علوم پایه ، بهداشت و تخصصی در مناطق آمایشی مراجعه نمایند . لازم به ذکر است که زمان و محل برگزاری مصاحبه ها ، اعم از آموزشی و پژوهشی در دفترچه مذکور آورده شده است . داوطلبانی که سوابق آموزشی و پژوهشی خود را در سایت سنجش پزشکی بارگذاری کردند باید همه اطلاعات بارگذاری شده را در سی دی ذخیره کرده و در روز مصاحبه دکتری وزارت بهداشت همراه داشته باشند تا در صورت نیاز به مسئولان برگزاری ارائه کنند . نهایتا نتایج نهایی دکتری وزارت بهداشت 97 توسط مرکز سنجش پزشکی بر روی وب سایت این دانشگاه به نشانی sanjeshp.org اعلام خواهد شد .

علاقه مندان به انتخاب رشته کنکور دکتری وزارت بهداشت می توانند با بهره مندی از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران گروه مشاوره تحصیلی هیوا در ارتباط باشند تا فرم انتخاب رشته خود را به بهترین نحو ممکن تکمیل نمایند .


منبع : انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97

 

 

هیوا , مشاوره تحصیلی , مشاوره تلفنی , مشاوره تحصیلی تلفنی , تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد, مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد , راهنمای نگارش پایان نامه , اجزای مقاله انواع مقالات علمی , مقاله چیست , ایلتس , تافل , آزمون Gmat , انگیزه نامه ( SOP ) , آزمون تافل ( TOEFL ) , آزمونGMAT ( جی مت ) , آزمون SAT , آزمون TOLIMO , آزمون MHLE , آزمون MCAT , مدرک آزمون زبان آلمانی A, A, B, B, C C , توصیه نامه , نحوه نوشتن رزومه ,  تفاوت رزومه وcv , ثبت نام آزمون EPT  ( ای پی تی ) , آزمون های TEF  ، TEFaQ و TEF canada ,  آزمونDELF و آزمون DALF , نگارش بیانیه علایق پژوهشی (statement of research interest),  اعلام نتایج دکتری 96 ,  راهنمای تکمیل فرم صلاحیت عمومی آزمون دکتری ,  اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد , شهریه دکتری شبانه غیرانتفاعی پیام نور پردیس خودگردان , تحصیل در اتریش , هزینه های تحصیل در امریکا ,  کمک هزینه های تحصیلی در امریکا , تحصیل در خارج از کشور , تحصیل در کره جنوبی , هزینه زندگی و تحصیل در آلمان , هزینه زندگی و تحصیل در انگلیس ,جزئیات اولیه ثبت نام و منابع آزمون دکتری 97 , تحصیل در ایتالیا , تحصیل در مالزی , تحصیل در سوئد , تحصیل در کانادا , تحصیل در نروژ , تحصیل در فنلاند , تحصیل در ژاپن , تحصیل در بلاروس , تحصیل در قبرس , تحصیل در آلمان , تحصیل در فرانسه , تحصیل در استرالیا , تحصیل در انگلستان  , تحصیل در بلاروس  , تحصیل در اسپانیا , تحصیل در سوئیس , تحصیل در هلند ,تحصیل در لهستان  , تحصیل در چک , تحصیل در دانمارک , تحصیل در نیوزلند , تحصیل در روسیه , تحصیل در صربستان , تحصیل در آفریقای جنوبی , تحصیل در هنگ کونگ , تحصیل در اسلواکی ,  تحصیل در چین ,  هزینه زندگی و هزینه تحصیل در خارج از کشور  ,  هدف از تحصیل در خارج از کشور , انتخاب دانشگاه مناسب برای تحصیل در خارج از کشور , تحصیل در خارج از کشور , انتخاب بهترین کشور برای تحصیل در خارج از کشور , حداقل معدل و رزومه و مدرک زبان برای تحصیل در خارج از کشور , اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد , ثبت نام آزمون دکتری , ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی شیمی دانشگاه آزاد , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی هسته ای پرتو پزشکی دانشگاه آزاد , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری فارماکولوژی دامپزشکی دانشگاه آزاد , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی مواد و متالوژی دانشگاه آزاد , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری برنامه ریزی درسی دانشگاه آزاد , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مدیریت دولتی دانشگاه آزاد , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری فلسفه دانشگاه آزاد , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری فرآورده های چندسازه چوب دانشگاه آزاد , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری حقوق بین الملل عمومی دانشگاه آزاد , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری زبان و ادبیات فارسی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری شیمی تجزیه , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی برق قدرت  , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری زراعت , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری علوم دامی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی مواد و متالوژی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی صنایع , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری فیزیک , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری علوم سیاسی  , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری حقوق خصوصی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری روانشناسی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی عمران سازه , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مدیریت قرارداد های بین المللی نفت و گاز , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری شیمی کاربردی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی مکانیک تبدیل انرژی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری حسابداری , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مدیریت دولتی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مدیریت بازرگانی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مدیریت صنعتی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی برق الکترونیک , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی برق مخابرات , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری ریاضی محض , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری شیمی آلی  , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری زیست شناسی سلولی و مولکولی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری حقوق عمومی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری حقوق جزا و جرم شناسی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی هسته ای پرتو پزشکی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی نفت , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی کامپیوتر نرم افزار و الگوریتم , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری زبان و ادبیات انگلیسی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری روانشناسی تربیتی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری پژوهش هنر , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری حقوق نفت و گاز , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری علوم اقتصادی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی عمران آب و سازه های هیدرولیکی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری حقوق بین الملل عمومی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی شیمی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی برق کنترل , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری زیست شناسی میکروبیولوژی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی مکانیک جامدات , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری بیوشیمی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی پزشکی بیوالکتریک , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی عمران مدیریت ساخت , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مطالعات زنان , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری جغرافیای سیاسی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری آب و هواشناسی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری تربیت بدنی مدیریت ورزشی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری تربیت بدنی آسیب شناسی ورزشی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری تربیت بدنی رفتار حرکتی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری علوم جانوری تکوینی  , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مدیریت فناوری اطلاعات , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری زمین شناسی پترولوژی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری محیط زیست برنامه ریزی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی شیمی بیوتکنولوژی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری علوم اجتماعی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری فرآورده های چند سازه چوب , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مدیریت حاصلخیزی و زیست فناوری خاک , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری روانشناسی و آموزش کودکان استثنائی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری علوم جانوری فیزیولوژی جانوری , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری فلسفه , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی پلیمر , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری الهیات کلام , کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ,مصاحبه دکتری , انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد , انتخاب رشته دکتری , اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری , اعلام نتایج اولیه دکتری , منابع آزمون دکتری زبان و ادبیات فارسی ,منابع آزمون دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری , منابع آزمون دکتری جغرافیای سیاسی ,منابع آزمون دکتری جغرافیا و برنامه ریزی روستایی , منابع آزمون دکتری ژئومورفولوژی ,منابع آزمون دکتری آب و هواشناسی , منابع آزمون دکتری سنجش از دور و سامانه اطلاعات جغرافیایی , منابع آزمون دکتری زبان و ادبیات عرب , منابع آزمون دکتری علوم اقتصادی ,منابع آزمون دکتری اقتصاد نفت و گاز , منابع آزمون دکتری الهیات ادیان و عرفان , منابع آزمون دکتری الهیات فقه و مبانی حقوق اسلامی , منابع آزمون دکتری الهیات علوم قرآن و حدیث , منابع آزمون دکتری مددکاری اجتماعی , منابع آزمون دکتری جمعیت شناسی , منابع آزمون دکتری علوم اجتماعی , منابع آزمون دکتری تاریخ ایران دوره اسلام , منابع آزمون دکتری تاریخ ایران قبل از اسلام , منابع آزمون دکتری تاریخ اسلام , منابع آزمون دکتری تربیت بدنی بیومکانیک ورزشی , منابع آزمون دکتری تربیت بدنی رفتار حرکتی , منابع آزمون دکتری تربیت بدنی آسیب شناسی ورزشی , منابع آزمون دکتری تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی ,منابع آزمون دکتری تربیت بدنی مدیریت ورزشی , منابع آزمون دکتری الهیات تاریخ و تمدن ملل اسلامی , منابع آزمون دکتری الهیات کلام , منابع آزمون دکتری فقه شافعی , منابع آزمون دکتری فلسفه , منابع آزمون دکتری فلسفه منطق , منابع آزمون دکتری فلسفه علم , منابع آزمون دکتری مرمت و احیای ابنیه و بناهای تاریخی , منابع آزمون دکتری مرمت آثار و اشیای تاریخی , منابع آزمون دکتری پژوهش هنر , منابع آزمون دکتری شهرسازی , منابع آزمون دکتری معماری , منابع آزمون دکتری مدیریت پروژه , منابع آزمون دکتری تکنولوژی آموزشی, منابع آزمون دکتری آموزش عالی , نحوه ثبت نام آزمون دکتری 97 , هزینه ثبت نام دکتری 97 , ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری 97 , کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 , ادغام ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 97 با دکتری سراسری , تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری  ,منابع آزمون دکتری زمین شناسی پترولوژی , ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت , منابع سوالات درس زبان انگلیسی آزمون دکتری , زمان انتخاب رشته دکتری 97 , دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون دکتری , نرم افزار انتخاب رشته آزمون دکتری , منابع آزمون دکتری جراحی دامپزشکی , مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97 , زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97 , تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت , مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 ,زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 , زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 , منابع آزمون دکتری ترجمه

برچسب ها : انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 , مشاوره انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 , نحوه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 , انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 , شرایط انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 , انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت , مشاوره انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت , نحوه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت , انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت , شرایط انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ,
بازدید : 1 تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 زمان : 10:55 نویسنده : گروه مشاوران هیوا نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 1076
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 11
 • آی پی دیروز : 60
 • بازدید امروز : 107
 • باردید دیروز : 208
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 30
 • بازدید هفته : 1,283
 • بازدید ماه : 3,432
 • بازدید سال : 6,422
 • بازدید کلی : 8,044
 • مطالب