close
تبلیغات در اینترنت
دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

گروه مشاوره تحصیلی هیوا

  هر ساله چند روز مانده به زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ، در سایت سنجش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir دفترچه ثبت نام دکتری تخصصی وزارت بهداشت برای آن دسته از متقاضیان تحصیل در یکی از رشته های این وزراتخانه منتشر می شود تا با مطالعه آن و آماده کردن مدارک مورد نیاز ، در وقت…

دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97

 

هر ساله چند روز مانده به زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ، در سایت سنجش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir دفترچه ثبت نام دکتری تخصصی وزارت بهداشت برای آن دسته از متقاضیان تحصیل در یکی از رشته های این وزراتخانه منتشر می شود تا با مطالعه آن و آماده کردن مدارک مورد نیاز ، در وقت مشخص شده ، نسبت به ثبت نام اقدام کنند .
زمان ثبت نام آزمون دکتری علوم پزشکی 97 ، 24 بهمن لغایت 4 اسفند 96  اعلام شده است و برخلاف سال گذشته ، زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت در دو روز 20 ام و 21 اردیبهشت ماه 97 می باشد . با توجه به این که کنکور دکتری وزارت بهداشت در دو روز متوالی برگزار می شود ، داوطلبان با توجه به عنوان رشته کارشناسی ارشد خود می توانند حداکثر در دو مجموعه رشته که در دو روز متفاوت برگزار می شود ، شرکت کنند . در این دفترچه اطلاعاتی همچون شرایط عمومی و اختصاصی ،تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت
 ، مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 ، چگونگی برگزاری وثبت نام آزمون و ... ذکر شده است که در ادامه به بررسی مهمترین عناوین دفترچه که شرایط اختصاصی ، مقرارت وظیفه عمومی وشرایط مشمولین طرح نیروی انسانی است ، می پردازیم .


دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 نیمه دوم بهمن ماه منتشر می شود .

 

 زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 = 24 بهمن لغایت 4 اسفند 96 


 

شرایط اختصاصی مندرج در دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97

در دفترچه ثبت نام آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت 97 شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی بیان شده است . در این قسمت شرایط اختصاصی مندرج در دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 برای رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، داروسازی و دندانپزشکی را ذکر می کنیم .
شرایط اختصاصی برای ثبت نام رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، داروسازی و دندانپزشکی به شرح زیر
است:
1.    دارا بودن دانشنامه ی کارشناسی ارشد ( فوق لیسانس ) مرتبط یا دکتری حرفه ای ( پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی ،دامپزشکی و علوم آزمایشگاهی ) طبق جدول شماره ی 1 دفترچه ثبت نام برای رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، جدول شماره ی 5 دفترچه ثبت نام برای رشته های دندانپزشکی ، جدول شماره ی 10 دفترچه ثبت نام برای رشته های داروسازی .
دانشجویان ترم آخر می توانند گواهی مبنی بر فراغت از تحصیل تا تاریخ 31 شهریور 97 را ارائه نمایند . ( لازم به ذکر است ارائه پایان نامه در زمان مصاحبه دکتری تخصصی وزارت بهداشت به اساتید مصاحبه کننده الزامی است . )
تذکر مهم : درصورتی که دانشجوی ترم آخر ، به هر دلیلی ، تا تاریخ 31 شهریور 97 فارغ التحصیل نشود پس از اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت ، قبولی وی کان لم یکن و از شرکت در آزمون سال آینده نیز محروم خواهد شد .
کلیه داوطلبان دقت نمایند که مطابق با مدرک تحصیلی ( بر اساس جداول شماره ی 3 ، 5 ، 10 ) رشته امتحانی خود را انتخاب نمایند .
تبصره : دارندگان مدارک معادل کارشناسی ارشد مجاز به شرکت در آزمون نیستند .

2.     برای داوطلبان دوره ی دکتری پژوهشی داشتن حداقل دو مقاله ی تحقیقی اصیل (Original) منتشر شده در مجلات
علمی ، پژوهشی معتبر نمایه شده در نمایه نامه های بین المللی Web of Science یا PubMed به عنوان نویسنده ی اول یا
مسئول در زمان مصاحبه الزامی است .

3.    عدم اشتغال به تحصیل در دوره های دکتری تخصصی ( Ph.D ) یا دستیاری تخصصی در کلیه ی مؤسسات آموزشی و تحقیقاتی کشور
4.    دارا بودن یکی از مدارک زبان انگلیسی به شرح لیست زیر: ( مدارک خارج از این لیست مورد پذیرش نیست . )

توضیحات حداقل نمره نوع مدرک زبان
- 50 MHLE
- 50 MSRT
اخذ شده در خارج از کشور یا سازمان سنجش آموزش کشور 480 TOEFL (pBT)
اخذ شده در خارج از کشور یا سازمان سنجش آموزش کشور 60 TOEFL (iBT)
اخذ شده در خارج از کشور یا سازمان سنجش آموزش کشور 5 IELTS (academic)
- 480 TOLIMO
- 70 MELAB

-    لازم به ذکر است داوطلبانی که در امتحان زبان MSRT و زبان MHLE نمره ی 45 الی 47 را کسب کرده باشند ، در آزمون این دوره می توانند ثبت نام نمایند ؛ مشروط بر این که تا زمان امتحان جامع موفق به کسب نمره حد نصاب ( 51 ) شوند . در غیر این صورت قبولی آنها کان لم یکن تلقی شده و از ادامه ی تحصیل آنها جلوگیری می شود .
-    در خصوص پذیرش نمرات 45 الی 47 آزمون زبان MSRT به صورت مشروط به سایر آزمون های زبان انگلیسی مورد پذیرش جهت شرکت در آزمون دکتری علوم پزشکی ، بر اساس مصوبه ی چهل و ششمین جلسه ی شورای معین شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی مورخ 13 تیر ماه سال 89 ، داوطلبانی که در آزمون های مذکور موفق به در صورتی که حداقل 90 درصد نمرات حدنصاب را کسب کرده باشند ، می توانند در آزمون دکتری تخصصی ( Ph.D ) شرکت کنند ؛ مشروط بر این که تا زمان آزمون جامع دوره ی دکتری تخصصی ( Ph.D ) موفق به کسب نمره ی حدنصاب شوند . در غیر این صورت قبولی آنها کان لم یکن تلقی شده و از ادامه ی تحصیل آنها جلوگیری می شود .
-    تبصره : برای ثبت نام آزمون دکتری پژوهشی وزارت بهداشت کسب حداقل های مندرج در جدول فوق الزامی بوده و بصورت مشروط قابل قبول نمی باشد .
تذرک مهم : مدارک زبان افرادی مورد پذیرش قرار می گیرد که تاریخ آزمون زبان آنان از تاریخ 1/11/94 تا تاریخ 30/11/96 باشد .
نکته 1 : داوطلبان باید اطلاعات گواهی زبان انگلیسی خود را به شرح جدول زیر در قسمت مربوطه در فرم ثبت نام درج نمایند و نیازی به اسکن و ارسال مدرک زبان ندارند ( مدارک زبان ارسال شده ، بررسی نخواهند شد ) .

اطلاعات گواهی زبان انگلیسی
Certification Code نمره تاریخ آزمون (میلادی) تاریخ آزمون (شمسی) MHLE
Barcode نمره تاریخ آزمون (میلادی) تاریخ آزمون (شمسی) MSRT
ETS Username & Password نمره تاریخ آزمون (میلادی) تاریخ آزمون (شمسی) TOEFL
Test Report Form Number نمره تاریخ آزمون (میلادی) تاریخ آزمون (شمسی) IELTS
Register Number نمره تاریخ آزمون (میلادی) تاریخ آزمون (شمسی) TOLIMO

نکته  2 : لازم به ذکر است داوطلبان باید اطلاعات درخواستی را به طور کامل و دقیق در فرم ثبت نام وارد نمایند .
مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده بر عهده ی داوطلب است و در صورتی که اطلاعات به هر دلیلی تائید نشود ،
مرکز سنجش آموزش پزشکی هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت .
توجه : ملاک بررسی و تائید درستی مدارک زبان انگلیسی ، فقط اطلاعات خواسته شده در جدول بالا است که باید با دقت
در فرم ثبت نام وارد شود ( مدارک زبان ارسال شده توسط داوطلبان ، بررسی نخواهند شد ) .
با توجه به این که در آزمون کتبی ، زبان تخصصی حذف شده است ، نمرات کسب شده ی آزمون زبان در آزمون
شفاهی ( مرحله ی دوم ) دارای امتیاز بوده و در نتیجه موثر خواهد بود .
بدیهی است چنانچه به هر دلیل ( عدم اعلام نتایج آزمون زبان ، مسافرت داوطلب ، بیماری ، مشکلات شخصی و ... ) نمره و سایر مشخصات گواهی زبان در هنگام ثبت نام یا در فرصتهایی که برای ویرایش فرم ثبت نام و تکمیل مدارک اعلام خواهد شد ،
در فرم ثبت نام وارد نشود ، داوطلب از شرکت در آزمون محروم و حذف خواهد شد .

 


 

 


مقرارت وظیفه عمومی مندرج در دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97

داوطلبان آقایی که قصد تحصیل در مقطع دکتری یکی از رشته های علوم پزشکی را دارند باید از نظر وضعیت نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند . در ادامه مهم ترین مواردی را ذکر می کنیم که در قسمت مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت آمده است و داوطلب باید در حین قبولی قطعی و ثبت نام شامل یکی از آن ها باشد .
1.    داشتن کارت پایان خدمت هوشمند
2.    داشتن کارت معافیت دائم هوشمند ( کفالت ، پزشکی ، ایثارگران و موارد خاص )
3.    دانشجویان سال آخر مقطع دکتری عمومی که تا تاریخ 31 شهریور 97 در سنوات مجاز تحصیلی فارغ التحصیل می شوند .
4.    مشمولان دارای برگه ی معافیت موقت بدون غیبت ( پزشکی ، کفالت و ... ) در مدت اعتبار آن
5.    کارکنان وظیفه ( سربازان حین خدمت ) دارای مدرک دکتری عمومی فاقد غیبت اولیه و ...
برای مطالعه دیگر شرایط مختلف داوطلبان از نظر مقررات وظیفه عمومی به طور کامل ، از طریق لینک دانلود دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97  ، دفترچه را دانلود و موراد دیگر را با دقت مطالعه فرمائید .

 


شرایط مشمولین طرح نیروی انسانی مندرج در دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97

مطابق مندرجات دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 ، داوطلبان می توانند قبل از شروع و یا پایان طرح نیروی انسانی درآزمون دکتری وزارت بهداشت شرکت کنند و در صورتی که در حین انجام طرح نیروی انسانی در آزمون قبول شوند ، امکان ترخیص ایشان برای ادامه ی تحصیل فراهم می شود .
فارغ التحصیلان رشته ی داروسازی هم می توانند بدون محدودیت گذراندن طرح نیروی انسانی در این آزمون شرکت نمایند .
در این مقاله تنها به بخش های مهم دفترچه ثبت نام دکتری علوم پزشکی 97 پرداختیم . برای کسب اطلاعات بیش تر توصیه می شود دفترچه ثبت نام را با دقت مطالعه نمایید . همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با بندهای مختلف دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس گرفته و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پاسخ ابهامات خود را بیابید .

 

 

 

 
منبع : دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97

هیوا , مشاوره تحصیلی , مشاوره تلفنی , مشاوره تحصیلی تلفنی , تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد, مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد , راهنمای نگارش پایان نامه , اجزای مقاله انواع مقالات علمی , مقاله چیست , ایلتس , تافل , آزمون Gmat , انگیزه نامه ( SOP ) , آزمون تافل ( TOEFL ) , آزمونGMAT ( جی مت ) , آزمون SAT , آزمون TOLIMO , آزمون MHLE , آزمون MCAT , مدرک آزمون زبان آلمانی A, A, B, B, C C , توصیه نامه , نحوه نوشتن رزومه ,  تفاوت رزومه وcv , ثبت نام آزمون EPT  ( ای پی تی ) , آزمون های TEF  ، TEFaQ و TEF canada ,  آزمونDELF و آزمون DALF , نگارش بیانیه علایق پژوهشی (statement of research interest),  اعلام نتایج دکتری 96 ,  راهنمای تکمیل فرم صلاحیت عمومی آزمون دکتری ,  اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد , شهریه دکتری شبانه غیرانتفاعی پیام نور پردیس خودگردان , تحصیل در اتریش , هزینه های تحصیل در امریکا ,  کمک هزینه های تحصیلی در امریکا , تحصیل در خارج از کشور , تحصیل در کره جنوبی , هزینه زندگی و تحصیل در آلمان , هزینه زندگی و تحصیل در انگلیس ,جزئیات اولیه ثبت نام و منابع آزمون دکتری 97 , تحصیل در ایتالیا , تحصیل در مالزی , تحصیل در سوئد , تحصیل در کانادا , تحصیل در نروژ , تحصیل در فنلاند , تحصیل در ژاپن , تحصیل در بلاروس , تحصیل در قبرس , تحصیل در آلمان , تحصیل در فرانسه , تحصیل در استرالیا , تحصیل در انگلستان  , تحصیل در بلاروس  , تحصیل در اسپانیا , تحصیل در سوئیس , تحصیل در هلند ,تحصیل در لهستان  , تحصیل در چک , تحصیل در دانمارک , تحصیل در نیوزلند , تحصیل در روسیه , تحصیل در صربستان , تحصیل در آفریقای جنوبی , تحصیل در هنگ کونگ , تحصیل در اسلواکی ,  تحصیل در چین ,  هزینه زندگی و هزینه تحصیل در خارج از کشور  ,  هدف از تحصیل در خارج از کشور , انتخاب دانشگاه مناسب برای تحصیل در خارج از کشور , تحصیل در خارج از کشور  , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری علوم اقتصادی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی مکانیک ساخت و تولید , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی عمران آب و سازه های هیدرولیکی, تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری حقوق بین الملل عمومی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی شیمی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی برق کنترل , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری زیست شناسی میکروبیولوژی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی مکانیک جامدات , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری بیوشیمی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی پزشکی بیوالکتریک , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی عمران مدیریت ساخت , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مطالعات زنان , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری جغرافیای سیاسی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری ,تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری آب و هواشناسی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری تربیت بدنی مدیریت ورزشی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری تربیت بدنی آسیب شناسی ورزشی ,تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری تربیت بدنی رفتار حرکتی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری علوم جانوری تکوینی  , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مدیریت فناوری اطلاعات ,تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری زمین شناسی پترولوژی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری محیط زیست برنامه ریزی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی شیمی بیوتکنولوژی ,تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری علوم اجتماعی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری فرآورده های چند سازه چوب , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مدیریت حاصلخیزی و زیست فناوری خاک , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری روانشناسی و آموزش کودکان استثنائی , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری علوم جانوری فیزیولوژی جانوری , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری فلسفه , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری مهندسی پلیمر , تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری الهیات کلام , کارت ورود به جلسه آزمون دکتری , مصاحبه دکتری , انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد , انتخاب رشته دکتری , اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری , اعلام نتایج اولیه دکتری , منابع آزمون دکتری زبان و ادبیات فارسی , منابع آزمون دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری , منابع آزمون دکتری جغرافیای سیاسی , منابع آزمون دکتری جغرافیا و برنامه ریزی روستایی , منابع آزمون دکتری ژئومورفولوژی , منابع آزمون دکتری آب و هواشناسی ,منابع آزمون دکتری سنجش از دور و سامانه اطلاعات جغرافیایی , منابع آزمون دکتری زبان و ادبیات عرب , منابع آزمون دکتری علوم اقتصادی , منابع آزمون دکتری اقتصاد نفت و گاز ,منابع آزمون دکتری الهیات ادیان و عرفان , منابع آزمون دکتری الهیات فقه و مبانی حقوق اسلامی , منابع آزمون دکتری الهیات علوم قرآن و حدیث , منابع آزمون دکتری مددکاری اجتماعی , منابع آزمون دکتری جمعیت شناسی , منابع آزمون دکتری علوم اجتماعی , منابع آزمون دکتری تاریخ ایران دوره اسلام , منابع آزمون دکتری تاریخ ایران قبل از اسلام , منابع آزمون دکتری تاریخ اسلام , منابع آزمون دکتری تربیت بدنی بیومکانیک ورزشی , منابع آزمون دکتری تربیت بدنی رفتار حرکتی , منابع آزمون دکتری تربیت بدنی آسیب شناسی ورزشی , منابع آزمون دکتری تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی , منابع آزمون دکتری تربیت بدنی مدیریت ورزشی , منابع آزمون دکتری الهیات تاریخ و تمدن ملل اسلامی , منابع آزمون دکتری الهیات کلام , منابع آزمون دکتری فقه شافعی , منابع آزمون دکتری فلسفه , منابع آزمون دکتری فلسفه منطق , منابع آزمون دکتری فلسفه علم , منابع آزمون دکتری مرمت و احیای ابنیه و بناهای تاریخی , منابع آزمون دکتری مرمت آثار و اشیای تاریخی , منابع آزمون دکتری پژوهش هنر , منابع آزمون دکتری شهرسازی , منابع آزمون دکتری معماری , منابع آزمون دکتری مدیریت پروژه , منابع آزمون دکتری تکنولوژی آموزشی , منابع آزمون دکتری آموزش عالی , نحوه ثبت نام آزمون دکتری 97 , هزینه ثبت نام دکتری 97 , ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری 97 , کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 , ادغام ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 97 با دکتری سراسری , تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری  , منابع آزمون دکتری زمین شناسی پترولوژی , ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت , منابع سوالات درس زبان انگلیسی آزمون دکتری , زمان انتخاب رشته دکتری 97 , دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون دکتری , نرم افزار انتخاب رشته آزمون دکتری , منابع آزمون دکتری جراحی دامپزشکی , مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97 , زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97 , تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت , مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 , زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 , زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 , منابع آزمون دکتری ترجمه

 

 

 

 

برچسب ها : دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , دفترچه ثبت نام دکتری علوم پزشکی , دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 , دفترچه ثبت نام دکتری علوم پزشکی 97 , لینک دانلود دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 , لینک دانلود دفترچه ثبت نام دکتری علوم پزشکی 97 ,
بازدید : 1 تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 زمان : 11:6 نویسنده : گروه مشاوران هیوا نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 1076
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 11
 • آی پی دیروز : 60
 • بازدید امروز : 115
 • باردید دیروز : 208
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 30
 • بازدید هفته : 1,291
 • بازدید ماه : 3,440
 • بازدید سال : 6,430
 • بازدید کلی : 8,052
 • مطالب